Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria2016/haft oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria2016/pizza_4_c oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Szanowna Dyrekcjo, drodzy Nauczyciele i Pedagodzy.
Do szkoły przyjdziemy po raz ostatni,tym razem po to, aby odebrać swoje świadectwa, ale by także Wam serdecznie podziękować za trud, opiekę i przekazaną nam wiedzę.
Spędziliśmy tutaj,razem z Wami i naszymi kolegami, kilka lat. Były to lata pracy, ale i czasy zabawy, radości, zawiązywania przyjaźni, sympatii. Chwilami było ciężko. Dręczono nas klasówkami, kartkówkami, odpytywano akurat z tego,czego się nie nauczyliśmy, ale zdajemy sobie sprawę, że mieliście, Drodzy Nauczyciele, jeden cel:
wyposażenie nas w taką wiedzę i takie umiejętności, które pozwolą nam łatwiej wkroczyć w dorosłe życie i lepiej sobie w nim radzić.
Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Nauczyciele!
Na Wasze ręce pragnę złożyć w imieniu absolwentów klasy VIII A, podziękowania za wieloletnią współpracę. Były dni lepsze i gorsze, jedynki, czy nieodrobione zadania domowe. Pierwsze sukcesy, ale i porażki.
Nasza podróż w szkole podstawowej,naszej CZWÓRCE, dobiega końca, dlatego składamy podziękowania za to,że nauczyliście nas , jak żyć i wykorzystywać własne zdolności. Jednocześnie przepraszamy za przykrości, których byliśmy przyczyną.
Jutro- rozejdziemy się każdy w inną stronę.
Wybraliśmy nowe szkoły, wejdziemy w nowe środowiska. Cieszymy się z tego, ale wiemy, że długo jeszcze będziemy wracać tu, że przez wiele miesięcy życie będzie nam udowadniać, iż łatwiej i przyjemniej było nam w tych ścianach.
Opuszczamy szkolne mury, ale wszystkie chwile tutaj spędzone będziemy chcieli ocalić od zapomnienia. Zabieramy ze sobą bagaż doświadczeń oraz wspomnień i wyruszamy w dalszą drogę. Teraz możemy powtórzyć słowa Winstona Churchilla: To nie koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
Jeszcze raz dziękujemy!
Dziękując, życzymy również Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu kolejnych owocnych lat pracy, sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Wspomnijcie czasami nas- tę szaloną , roztańczoną klasę VIII a, bo już taka klasa na pewno się nie powtórzy.
Żegnajcie.
Oprócz kilku tych słów, prosimy,wejdźcie drodzy pedagodzy w poniższy link,który został załączony. Nasza klasa przygotowała dla Was niespodziankę na pożegnanie.Przez panującą epidemię,nie możemy przyjść i podziękować osobiście,ale uczyniliśmy to w sposób on-line

ABSOLWENCI z VIII A

List od Pani Prezydent na zakończenie roku szkolnego 2019 20201

Witam,
chciałabym Państwu przedstawić parę ciekawych propozycji do wykonania  prostych ozdób wielkanocnych.
Pokazują one jak można zmienić przeznaczenie różnych  przedmiotów i wykonać ciekawe ozdoby.

Film 1
Pokazuje jak można stary koszyczek zmienić na piękny nowy, bez wysiłku.
Moje podpowiedzi
- Pani pokazuje specjalistyczną farbę do pomalowania koszyczka - ja używam zwykłą farbę emulsyjną - Tak samo używam zamiennika  do przyklejania serwetek (klej magik + wodą ,lub  klej wikol (klej do drewna) + woda, lub klej biurowy + woda klej te po wyschnięciu stają się przeźroczyste)
- lakier do końcowej fazy można zamienić: lakierem w spreju, lakierem do paznokci , lakierem do drewna.

Film 2
Pokazuje jak można zrobić inny stroik
Moje podpowiedzi
- wszystko tak jak powyżej
- zamiast jajek styropianowych świetnie służą wydmuszki ( należy je przedtem dobrze umyć, warto też przed przystąpieniem do pracy wydmuszki na parę minut włożyć do wody z chlorem a następnie dobrze wysuszyć)

Film 3
Moje podpowiedzi
- można wykorzystać jednobarwne serwetki papierowe

Życzę dobrej zabawy - Pedagog Szkolny Pani Margaretta Haładyn

Art Galeria

Podczas Zdalnego Nauczania,  uczniowie klas 4, 5, 6 i 7 naszej szkoły wykonali przepiękne prace plastyczne.  Zapraszamy do Wirtualnej Galerii.

Marta Andrzejewska i Iwona Madeja

Drodzy Rodzice,

9 marca 2020 roku  mieliśmy możliwość goszczenia w naszej szkole przedszkolaków.

Zwiedziły całą szkołę a ich wycieczka zaczęła się w świetlicy szkolnej gdzie przywitała ich pacynka Aldonka. Dzieci wraz z paniami nauczyczyły się nowych piosenek i choreografii oraz wykonały pracę plastyczną - wiosenny koszyczek pełen kwiatków. Przedszkolaki poznały Panią Bożenkę - naszą szkolną pedagog oraz gościły w przyszkolnym oddziałe przedszkolnym, gdzie chwilę się pobawiły oraz klasie pierwszej, która przywitała ich pięknym wierszym "Abecadło". Nasze wędrówki gdy dobiegły końca, przedszkolaki pożegnały szkołe - na chwilę mamy nadzieję - a na pamiątkę otrzymały slodki upominek a swoją pracę plastyczną zabrały ze sobą.

Pozdrawiamy

Świetlica Szkolna