Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się

12 czerwca 2018r. godz. 17.00 w sali widowiskowej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Czerwiec 2018

Pod koniec maja klasy 4b i 4f wybrały się na wycieczkę do Gospodartwa Edukacyjnego "Labirynty" w Paprotach. Całodzienna przygoda na świeżym powierzu bardzo się wszystkim spodobała. Nawet upały nam nie przeszkadzały.

Marta Andrzejewska

Anna Świętochowska

DZIECI AKTORAMI!

Uczniowie klasy IIIe przygotowali przedstawienie pt. „Brzydkie kaczątko”, które zadedykowali swojej koleżance Anitce. Zaprezentowali spektakl 13 czerwca 2018 roku na szkolnej scenie.Rodzice podziwiali grę aktorską swych pociech.  Zachwyt wzbudziły pomysłowe stroje Marysi-indyczki, Kuby-indyka, Arka-pawia przygotowane przez  panią Małgosię - pracująca w szatni. Spektakl bardzo podobał się. Rodzice nagrodzili dzieci gromkimi brawami i słodką niespodzianką.

Wychowawca klasy IIIe

PIKNIK W CHARNOWIE

05.06.2018 r. klasa IIIe wraz z rodzicami wybrała się na piknik do dziadków Zosi. Były wspólne zabawy, ognisko, mecz piłki nożnej, jazda wozem drabiniastym. Najbardziej smakowały pączki i ciasto upieczone przez babcię Teresę. Wszyscy wrócili w świetnych humorach. Bardzo dziękujemy za zaproszenie!

Klasa IIIe z rodzicami i wychowawcą

KONKURS WIEDZOWY OMNIBUS ROZSTRZYGNIĘTY

W Miejskim Konkursie Omnibus Klas Pierwszych wyróżnienie otrzymał Kuba uczeń klasy Id. Gratulujemy!

Sukces uczniów klasy III e !

W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM POLSKO-ROSYJSKIM „ZŁOTY KLUCZYK, CZYLI NIEZWYKŁE PRZYGODY PAJACYKA BURATINO”, którego temat dotyczył utworu Lwa Tołstoja pt. „Złoty kluczyk” uczniowie klasy IIIe otrzymali czołowe nagrody. Marcin zdobył II miejsce, a Zuzia wyróżnienie. W czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się podsumowanie konkursu. Oprócz osób nagrodzonych i ich opiekunów byli także rówieśnicy osób nagrodzonych w konkursie. Wręczenie nagród zostało połączone z obchodami Międzynarodowego Dnia Czytania. W Archangielsku i w Słupsku w tym czasie czytano opowieść Tołstoja o drewnianym pajacyku.

Wychowawca klasy IIIe