Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO. Rodzic po wypełnieniu wniosku w podanej aplikacji dokonuje wydruku i wraz z dokumentem potwierdzającym spełnienie kryteriów, przekazuje wniosek do placówki pierwszej preferencji. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły podstawowej, zamieszkujący w obwodzie danej szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia rodziców.

Jednocześnie informujemy Państwa, że uczeń, który nie jest zameldowany w obwodzie szkoły, ale zamieszkuje w nim, nie będzie ujęty w wykazie elektronicznym.

Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 88/E/2019 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 30 stycznia 2019 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego od 18.03.2019 r. do 29.03.2019 r.

Rekrutacja do klas I od 04.03.2019 r. do 25.03.2019 r.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Luty 2019

W naszej szkole, tak jak w latach ubiegłych, uczniowie wraz z rodzicami brali udział w Projekcie Rodzinnym "NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA". Pomysłodawcą projektu była s. Gabryiela. Dostarczono bardzo dużo przepięknych szopek. Rodziny wykazały się niesamowitą kreatywnością i zdolnościami plastycznymi. Prace wykorzystano do świątecznej dekoracji szkoły.

Mariola Popielarska

Szkolne Koło Caritas działające przy naszej szkole zorganizowało w grudniu akcję "Pudełko po butach". Celem akcji była zbiórka trwałych produktów żywnościowych dla osób potrzebujących. Nasi uczniowie chętnie i licznie wzięli w niej udział. Paczki zostały przekazane dla Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego w Słupsku.

6 grudnia w ramach "Mikołajek" poszliśmy na lodowisko miejskie. Pogoda nam dopisała,a zabawa była przednia. Trzeba to powtórzyć.

 

 

W listopadzie odbyły się Światowe Mistrzostwa Fit-Kids.  Uczennica kl 5f  Hania Szarejko odniosła ogromny sukces!  Zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata!!  Brawo Hania!! 
Dzień po Mistrzostwach Świata,  Hania wygrała w drugim konkursie i  zdobyła złoty medal w Grand Prix Fit-Kids do lat 10.
Gratulujemy!!