Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się

12 czerwca 2018r. godz. 17.00 w sali widowiskowej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Czerwiec 2018

16 maja 2018 r.  kilka klas z naszej szkoły uczestniczyło w XVIII  Miejskich Obchodach Dnia Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Odbyły się one w Parku Kultury i Wypoczynku. Chętnie uczestniczyliśmy w wielu atrakcjach i konkursach, również bardzo smakował nam poczęstunek. Ten dzień jest bardzo ważny, ponieważ ma przypominać o potrzebach i problemach osób niepełnosprawnych oraz uświadomić, że niepełnosprawność nie może izolować ani wykluczać z życia społeczeństwa.  Za rok również będziemy uczestniczyć w tym niezwykłym spotkaniu.

Małgorzata Chudy