Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

 

Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Grudzień 2018

Miejska Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w Słupsku    

     3 września uroczyste otwarcie miejskiego roku szkolnego w Słupsku tym razem odbyło się w murach Szkoły Podstawowej nr 8 im. Armii Krajowej w Słupsku. Na tej uroczystości pojawili się prawie wszyscy przedstawiciele miejscowej elity politycznej na czele z Piotrem Müllerem, podsekretarzem stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, wiceprezydent Słupska Krystyną Danilecką-Wojewódzką, przewodniczącą Rady Miejskiej Beatą Chrzanowską oraz sporą grupą miejskich radnych. Stawili się także wszyscy dyrektorzy miejskich szkół oraz poczty sztandarowe słupskich szkół. Wiceprezydent Słupska pozdrowiła ponad 2 tysiące pracowników słupskich placówek oświatowych, które prowadzi samorząd - od przedszkoli do szkół ponadgimnazjalnych.

Edyta Grabusińska