Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Szanowni Rodzice!

W związku z planowaną akcją strajkową od 8 kwietnia 2019 r. (po przeprowadzeniu referendum przez związki zawodowe działające w szkole – ZNP i NSZZ „Solidarność”) informuję, iż od tego dnia nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno – wychowawcze.

W sytuacji odwołania akcji strajkowej zajęcia będą odbywały się zgodnie z planem lekcji. O fakcie tym zostaną Państwo poinformowani poprzez e-dziennik i stronę internetową szkoły.

Zwracam się z prośbą o zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Z poważaniem
dyrektor szkoły

Danuta Wyrwas

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacja dotycząca akcji strajkowej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Kwiecień 2019

W piątek, 7 lutego, 11 uczniów z klasy Va oraz Vd wzięło udział w edukacyjnym pikniku żeglarskim. Zajęcia zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 5 w ramach projektu „Pomorskie – dobry kurs na edukację”. Piątoklasiści biorący udział w przedsięwzięciu mieli niecodzienną okazję poznać osobiście wybitnego polskiego sportowca Mateusza Kusznierewicza, który w zajmujący sposób opowiadał o swojej karierze sportowej oraz zachęcał do rozwijania pasji. Kolejnym punktem pikniku było spotkanie ze znanymi piosenkami żeglarskimi – szantami. Wszyscy mieli okazję wysłuchać oraz wspólnie zaśpiewać  „10 w skali Beauforta”, „Gdzie ta keja?”, czy „Hiszpańskie dziewczyny”. Po części rozrywkowej, uczestnicy spotkania dowiedzieli się o podstawowych zasadach udzielania pierwszej pomocy, poznali budowę jachtu „Optymist” oraz obejrzeli pokaz „suchego żeglowania”. Na zakończenie każdy uczeń mógł osobiście poćwiczyć wiązanie węzłów żeglarskich, wsiąść do żaglówki, czy wysłuchać dodatkowych porad ratownika medycznego. 

Opracowała: Edyta Paziewska