Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się

12 czerwca 2018r. godz. 17.00 w sali widowiskowej

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Czerwiec 2018

Program Szkolny Klub Sportowy jest działaniem systemowym skierowanym do uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych. Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole. Program finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

To już druga edycja programu "Szkolny Klub Sportowy" realizowana w naszej szkole. W tegorocznej edycji oferta zajęć została poszerzona o grupę dziewcząt. Harmonogram spotkań:

• grupa dziewcząt /klasy III -VI/- zajęcia prowadzi pani Karolina Rolbiecka

- poniedziałek  14.30 -15.30

- piątek  14.30 -15.30

• grupa chłopców /klasy I - III/- zajęcia prowadzi pan Piotr Świętochowski

- poniedziałek 14.30 - 15.30

- czwartek 14.30 - 15.30

Więcej informacji na stronie programu /www.szkolnyklubsportowy.pl/