pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Styczeń 2019

Przekazujemy wiadomość od polskiej sekcji międzynarodowej organizacji Amnesty International:

"W 854 MIEJSCACH W CAŁEJ POLSCE NAPISALIŚMY 308 974 LISTY!
To rekordowy Maraton Pisania Listów ze względu na liczbę miejsc, gdzie pisano listy! Liczba listów jest natomiast drugą pod względem wielkości! Najważniejsze jest jednak Wasze zaangażowanie, w każdy list, który napisaliście, za organizowanie miejsc maratonowych, za każde działania dla bohaterek tegorocznego Maratonu. Dziękujemy Wam!" Amnesty International

W obu naszych szkołach, w szkole podstawowej oraz gimnazjum, również pokazaliśmy, że prawa człowieka sa dla nas niezwykle ważne. Napisaliśmy wspólnie rekordową liczbę - ok. 1700 - listów.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie uczniom, ich rodzicom i opiekunom, wszystkim nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły, którzy brali udział w Maratonie Pisania Listów 2018!

dolacz do wydarzenia

Szkolny kordynator akcji: Katarzyna Kanclerz