Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Styczeń 2019

Uczniowie  z klasy I d  podtrzymują  piękne tradycje kolędowania- typowo słowiański zwyczaj, w Polsce powoli zapominany. Kolędnicy  w  przeróżnych strojach przypomnieli ten dawny zwyczaj swoim rodzicom podczas spotkania opłatkowego oraz kolegom z klas najmłodszych. Brawurowo odegrali role pastuszków, diabełków, aniołów, króla Heroda, śmierci …..i innych postaci oraz  wdzięcznie śpiewali  znane kolędy.  Wszystkim złożyli również życzenia świąteczne i noworoczne. W zamian byli obdarowywani pysznymi słodkościami.
Mariola Dudek