Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO. Rodzic po wypełnieniu wniosku w podanej aplikacji dokonuje wydruku i wraz z dokumentem potwierdzającym spełnienie kryteriów, przekazuje wniosek do placówki pierwszej preferencji. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły podstawowej, zamieszkujący w obwodzie danej szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia rodziców.

Jednocześnie informujemy Państwa, że uczeń, który nie jest zameldowany w obwodzie szkoły, ale zamieszkuje w nim, nie będzie ujęty w wykazie elektronicznym.

Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 88/E/2019 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 30 stycznia 2019 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego od 18.03.2019 r. do 29.03.2019 r.

Rekrutacja do klas I od 04.03.2019 r. do 25.03.2019 r.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

Kadra

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Marzec 2019

 

Data

 

Wydarzenie

Odpowiedzialny

… 03.19

sala widowiskowa

Międzyszkolny konkurs dla klas II

„ Kubuś Puchatek uczy i wychowuje”

Koordynator

A.Babicz

21.03.19

godz. 9.00- 10.30

duża sala gimnastyczna

MARZANNADA – międzyszkolne zawody sportowe

SP4, SP-3, SP-6, SP-9

 

Koordynatorzy

M. Typiak

Z. Szula

A. Szczepańska

08.03.19

Dzień Kobiet z SU- dzień bez pytania dziewcząt. Niespodzianki i słodkości dla Pań.

 SU klasy gimnazjalne

K. Antonowicz

...03.19

Dzień Wiosny: akcja „ Przebierz się!”, dzień z muzyką

...03.19

Dzień słodkości - kiermasz

01.03.19

godz. 8.00

s. 31

Konkurs logicznego myślenia kl.II-VIII

B. Piwowarska

26. 03. 19

Dzień Otwartej Szkoły

I-VIII , klasy gimnazjalne

17.30- 19.30

Wychowawcy

26.03.19

godz. 15.30- 17.30

s. 24

Szkolenie „ Edukacja wielozmysłowa”

Nauczyciele klas IV-VIII ( lista uczestników w pokoju nauczycielskim)

Anna Hryniewicz- psycholog

12.03.19

godz. 15.30-

17 30

s. 24

Szkolenie „ Edukacja wielozmysłowa”

Nauczyciele klas 0-III  ( IV moduł) z SP- 4 i SP-3

 

Anna Hryniewicz- psycholog

12.03.19

godz. 17.30-

18.30

s. 24

Szkolenie „ Edukacja wielozmysłowa”

Spotkanie dla rodziców kl. 0-V

( po jednym przedstawicielu z klasy) z SP- 4 i SP- 3

 

Ana Hryniewicz- psycholog

12 .03.19

godz. 8.50

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych dla uczniów klas I-VIII „ŚWIETLIK

B.Smoczyńska

     

21 .03.19

godz. 9.00

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

w kategoriach:

„Żaczek” – kl. II

„Maluch” – kl. III i IV

„Beniamin” – kl. V , VI

„Kadet”- kl. VII

„ Junior” – kl. VIII

B.Piwowarska

… .03.19

sala widowiskowa

Obchody Dnia Patrona Szkoły- lekcja o patronie połączona z występami artystycznymi poszczególnych klas.

 

Według harmonogramu w pokoju nauczycielskim

Klasy I

E. Tyszkiewicz

Klasy II

E. Szwugier

Klasy III

B. Grocholska

 

… .03.19

sala widowiskowa

Dzień Patrona Szkoły – Projekt rodzinny przedstawienie teatralne „W krainie baśni i legend Gustawa Morcinka” – klasy IV

Klasy IV

Wychowawcy

A. Kamińska

… .03.19

Dzień Patrona Szkoły klasy V

wg grafiku w pokoju nauczycielskim

Klasy V

Wychowawcy

J. Tomaszewska

     … .03.19

 

Dzień Patrona Szkoły klasy VI

wg grafiku w pokoju nauczycielskim

Klasy VI

Wychowawcy

M. Konecka

… .03.18

Dzień Patrona Szkoły klasy VII

wg grafiku w pokoju nauczycielskim

Klasy VII

Wychowawcy

D. Skowrońska

… 03.19

Dzień Patrona Szkoły klasy VIII

wg grafiku w pokoju nauczycielskim

Klasy VIII

K. Holak

 

01.03.19- 29.03.19

Zajęcia edukacyjne na temat patrona naszej szkoły Gustawa Morcinka – lekcja ze sztandarem – klasy 0-III

Klasy 0-III

Wychowawcy

… .03.19

świetlica szkolna

Świetlica szkolna:

-          zajęcia na temat patrona

-          dekoracja i gazetki o G.Morcinku

 

Obchody Dnia Kobiet

 

 

N-le świetlicy

 

 

 

I. Buraczewska, Z. Stańska

Do 29.03.19

Lekcje wychowawcze na temat patrona naszej szkoły Gustawa Morcinka – klasy IV-VIII

Klasy IV-VIII

Wychowawcy

…03.19

Gazetki klasowe na temat naszego patrona – klasy IV-VIII

Wychowawcy

…03.19

Wystawki:

- Śladami Gustawa Morcinka

- Idzie wiosna

… 03.19

Wystawka : Patron Naszej Szkoły Gustaw Morcinek

 

 

Biblioteka IV – VIII

Ł. Bilski

H. Czudowicz

… 03. 19

Impreza czytelnicza „ Tydzień Kultury Języka”

… 03.19

Miejski Konkurs Czytelniczy „ Zabawy z lekturą”

do 29.03.19

Przyjaciel – najcenniejszy dar – spotkanie

Akcje:

- Jałmużna Wielkopostna

- Pielucha dla malucha: Dzień Świętości Życia. Dom Samotnej Matki – Okno Życia

SK Caritas

M. Popielarska

Do 15.03.18

Na powitanie wiosny- wiosenna gazetka oraz dekoracja korytarzy

SU 0 – III

M. Skibińska

K. Sikorska- Maj

 

 

 

 

 

 

 

 

D. Czerwińska

 

SU I-VIII

Do 08.03.18

Dzień Kobiet – gazetka okolicznościowa, zabawy integracyjne w klasach.

21.03.19

Dzień Gier Planszowych- zabawy integracyjne

29.03.19

Dzień Mufinki- konkurs na najładniejszą babeczkę 3 D

…  03.19

„ Psotnik” – wydanie kolejnego numeru gazetki szkolnej

08.03.18

Życzenia z okazji Dnia Kobiet dla pracowników szkoły.

08.03.18

Dzień Babeczki- kramik z babeczkami, kokardy u dziewcząt.

 

SU IV – VIII

M. Andrzejewska

A. Świętochowska

… 03.19

Dzień hobby

…. 03.19

Wiosenne porządki – kiermasz zabawek            ( dochód z całości przeznaczony na słupskie Hospicjum)

   

… 03.19

Szkolny Konkurs Plastyczno- Czytelniczy „ Mój Przyjaciel Plastuś”( kl. I)

 

Wystawka „ Śladami Gustawa Morcinka”

Biblioteka 0-III

I. Świtek

M. Wiśniewska

… 03.19

Warzywa i owoce w innej odsłonie - carving

 

SK PCK

B. Smoczyńska

….03.19

Przyroda potrzebuje pomocy – Dni Przyrody i Matematyki

 

… 03.19

Start w III Rzucie Szkolnej Ligi Judo

Starty i sprawdzanie efektó- szkolenia w Turniejach Towarzyskich Judo w Polsce oraz Niemczech.

UKS JUDO

I. Waszkinel

29.03.19

Szkolny konkurs plastyczny                       „ Kocham Matkę Ziemię”

·         prace  dostarczamy do organizatora do 20.03.19 do godz. 12.00 sala 41

M. Popielarska

… 03.19

Projekt edukacyjny Akademia Dobrych Manier im. Kubusia Puchatka kl. I-III

Przedstawienie teatralne pt. „ Kubuś i dobre maniery” z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Koordynator

M. Dudek

M. Małecka

… 03.19

Lekcje wychowawcze kl. IV- VI

kl. IV: Zabawa szkolna sprawdzianem kultury osobistej. Jak znaleźć prawdziwego przyjaciela?

kl. V: Gość mile widziany- jak zachować się u kolegi w domu?

kl. VI: Dobre maniery w restauracji i w barze

Koordynator kl. IV-VI

Ł. Bilski

     

… 03.19

Projekt Odyseja Umysłu

Prezentowanie występu artystycznego

A. Stepnowska

E. Grabusińska

L. Maziec , R. Reczka

J.Arciszewska

uczniowie klas V-VIII

… 03.19

Szkolny Konkurs Plastyczny „ Cztery Pory roku- Wiosna” kl. I-III

A. Szczepańska

04.03.19

godz. 14.30

Międzyszkolny Konkurs „ Mistrz tabliczki mnożenia” IV

(etap szkolny odbył się w lutym)

B. Piwowarska

I. Skiba- Dąbrowska

     

25.03.19

godz. 9.55

sala widow.

Spektakl profilaktyczny „ Zagubione sumienie” kl. VI a, VI c, VI d, VIIa, VIIb, VII d

Pedagog

Monika Miodek

22.03.19

godz. 8.00

biblioteka IV-VIII

Spotkanie profilaktyczne „ Hazard- nie dziękuję” dla uczniów klas VIII c, VIII d

Pedagog

Monika Miodek

14.03.19

Warsztaty z kiszenia”Kisiciele” w ramach promocji zdrowego odżywiania.

kl. II c, godz. 9.55

 kl. Vf, godz. 10.50

 IIIb gimnazjum

Koordynator

K. Antonowicz

06.03.19

sala rytmiki

Zagroda Powroty „ Jaś i Małgonia”

3 lekcja  Ib, II b

4 lekcja- II a, III b

5 lekcja I c, V b

6 lekcja I d, I a

Koordynator

A. Świętochowska

25.04.19

Miejski Konkurs  Plastyczny „ Kocham Matkę Ziemię”

M. Popielarska