Wyniki konkursu plastycznego  pt. ,,Prawa Dziecka’’

W związku z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka, ogłoszono konkurs plastyczny dla uczniów klas IV-VIII pt. ,,Prawa Dziecka’’. Miło nam poinformować, iż zwycięzcami konkursu są:

I miejsce – Igor Machniewicz

II miejsce  - Laura Zielonka

III miejsce – Wiktoria Brzyk

Wyróżnienia :

Marcel Kostrzewa

Marcel Grzybowski

Grzegorz Piotrowski

Olaf Hinc

Tomasz Wikariusz

Uczniowie wykonali przepiękne prace, które można podziwiać w holu szkolnym.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Opiekunowie SU

Maria Konecka, Edyta Grabusińska

     Dnia 01 października 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość, której celem była integracja społeczności uczniowskiej. Uczniowie z klas czwartych wzięli udział w otrzęsinach, podczas których zostali poddani próbom wysiłku ciała i umysłu. Poszczególne klasy uczestniczyły w konkurencjach przy boku swoich wychowawców:

Pani Emilia Gołojuch  – klasa IV a

Pani  Beata Piwowarska  – klasa IV b

Pani   Anna Twardziak – klasa IV c

Otrzęsiny przebiegały w znakomitej atmosferze. Bawili się nie tylko uczniowie i wychowawcy ale również i rodzice. Cała zabawę prowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego w składzie:

Agata Rabenda, Oliwia Ejsmont, Wiktoria Bastek, Karolina Suchańska, Zuzia Szelestowska, Wiktoria Kublik, Zuzanna Szczechowiak, Marcel Kostrzewa, Kuba Święcicki.

Program imprezy obejmował kilka części: taniec powitalny Cheerleaderek, okrzyk reprezentujący klasy, quiz z wiedzy o szkole, prezentacja przez klasy IV rymowanek o swojej klasie, konkurencja sportowa, wspólny taniec, ucieranie nosa Pinokio konkurencja dla rodziców. Ostatnim obrzędem ,,otrzęsin ” było uroczyste złożenie aktu ślubowania przez wszystkich uczniów klas czwartych. Pani Dyrektor Ewa Koźlakiewicz wręczyła przedstawicielom klas IV dyplomy i  upominki kończąc tym zmagania otrzęsin.

                                                                                                                 Opiekunowie SU:

                                                                                                     Maria Konecka

                                                                                                     Edyta Grabusińska

W dniu 2019-09-23 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Z przyjemnością przedstawiam pełny skład:

Samorząd Uczniowski:
1. Agata Rabenda
2. Anna Kamińska
3. Zosia Andrzejewska
4. Julia Kublik
5. Alan Konecki
6. Dominik Poulos
7. Zuzia Szelestowska
8. Wiktoria Bastek
9. Wiktoria Kublik
10. Zuzanna Szczechowiak
11. Aleksander Szymenderski
12. Marcel Kostrzewa
13. Hania Słomińska
14. Lena Łuczak
15. Oliwia Ejsmont
16. Maja Rybak
17. Zosia Bizewska
18. Karolina Suchańska
19. Agata Janus
20. Oliwia Staniaszek
21. Wiktoria Spasówka


Opiekunowie SU
Maria Konecka
Edyta Grabusińska

W miesiącu wrześniu odbyły się wybory na Rzecznika Praw Ucznia. Z przyjemnością ogłaszamy, iż kolejny rok z rzędu Rzecznikiem Praw Ucznia został Pan Tomasz Jeleniewski.
Gratulujemy!!
Opiekunowie SU

Samorząd Uczniowski


Chcesz mieć wpływ na rozwój naszej szkoły, masz ciekawe pomysły i łatwo się angażujesz? - zapraszamy Cię do współpracy!
Działając w Samorządzie Uczniowskim: wpływacie na to, co dzieje się w szkole, macie szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwijacie swoje pasje i zainteresowania, wzbogacacie ofertę imprez szkolnych, możecie znaleźć fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, macie szansę wykazać się swoją kreatywnością, uczycie się współpracy w grupie, zdobywacie nowe, cenne doświadczenia i bierzecie udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.
Chętne osoby prosimy o wykonanie plakatu zachęcającego do głosowania i dostarczenie go do opiekunów Samorządu Uczniowskiego do 20 września.
Pani Maria Konecka - sala 8
Pani Edyta Grabusińska - sala 8

W miesiącu maju Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę darów dla oddziałów dziecięcych Słupskiego Szpitala Specjalistycznego. W środę Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zawiezli wszystkie zebrane dary do Szpitala na Oddział Pediatryczny oraz na Chirurgii Dziecięcej.  Radość i satysfakcja była ogromna.
Dziękujemy wszystkim darczyńców za okazane serce ♥

Opiekunowie SU

   Samorząd Uczniowski 18 maja zorganizował "WIELKI TURNIEJ POŻEGNALNY KLAS ÓSMYCH", podczas którego nauczyciele i uczniowie zmierzyli się w konkursie wiedzowym i meczu piłki siatkowej. W konkursie wiedzowym reprezentacje wystawiły klasy 8AB, 8C, 8D, 8 E i oczywiście wychowawcy w składzie: Pani Beata Piwowarska, Pani Kamila Holak, Pani Katarzyna Kalinowska, Pani Ilona Skiba-Dąbrowska, Pan Tomasz Ozdoba oraz Pan Tomasz Jeleniewski. Nauczyciele nie dali szans rywalom i zwyciężyli, poprawnie odpowiadając na większość pytań.

Również w meczu siatkówki nauczyciele pokonali liczną reprezentacje uczniów. Skład zwycięskiej drużyny: Pani Marta Andrzejewska, Pani Dorota Grzybowska, Pani Iza Grabowska, Pani Kamila Holak, Pani Anna Świętochowska, Pan Łukasz Mucha, Pan Tomasz Ozdoba oraz Pan Piotr Świętochowski. Sędzią była Pani Alicja Skałecka.

Całą imprezy poprowadził przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Patryk Szczurowski, który był pomysłodawcą i głównym organizatorem.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną zabawę!!

 Opiekunowie SU

21 marca Samorząd Uczniowski zorganizował dla klas 6 i 7 gry sportowe, karaoke oraz zabawy integracyjne z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Wszyscy w tym dniu przyszli przebrani, z kolorowymi makijarzami i włosami. Z radością witając najpiękniejszą z pór roku - WIOSNĘ!!

Opiekunowie SU

Podczas trwania ferii zimowych Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami panią Martą Andrzejewską, Anną Świętochowską oraz Panem Piotrem Świętochowskim zrobili siedziska z palet.  Pracy było co nie miara.
Zostały równiez zakupione materace, a dzięki firmie Kastyl z Siemianic na materace zostały uszyte piękne wodoodporne pokrowce.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc!


Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami

W tym roku szkolnym Dzień Zakochanych wypadał podczas ferii zimowych, ale Samorząd Uczniowski nie zapomniał o tych, którzy chcieli przesłać miłe słowo komuś ważnemu i zorganizował Pocztę Walentynkową. Ilość listów była tak duża, że listonosze jeszcze po feriach musieli dostarczyć spóźnioną pocztę.

Opiekunowie SU

 

Oj działo się!! WOŚP w naszej szkole przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. W środę 9 stycznia od samego rana sala 20 zmieniła się w piekarnie i ciastkarnie w jednym. Mamy, tatusiowie i babcie zaskoczyły nas różnorodnością swoich wypieków. Można było spróbować przepysznych jabłeczników, babeczek, serników czy murzynków. Akcja trwała od godziny 8 rano, aż do późnych godzin wieczornych. Dzięki Państwa zaangażowaniu i pomocy udało nam się zebrać rekordową kwotę 2884 zł !!

Serdecznie dziękujemy!!

Opiekunowie SU

 

 

Święty Mikołaj pamiętał o zeszłorocznym zaproszeniu i wybrał się do klas I-III i oddział 0 i częstował grzeczne dzieci słodyczami :)

Opiekunowie SU

29 listopada Samorząd Uczniowski klas IV-VIII zorganizował "Stoiska Andrzejkowe".   Dzieci i dorośli mogli dowiedzieć się, jaka czeka ich przyszłość.  Dzieci były przebrane za czarodziejki i czarodzejów. Było dużo zabawy :-)

Opiekunowie SU

 

21 listopada Samorząd Uczniowski z okazji Międzynarodowego Dnia Życzliwości zorganizował Dzień Życzliwości. W tym dniu wszystkie klasy 4-8 przyozdobiły swoje ubrania uśmiechniętymi buziami.  23 listopada przypadł natomiast Dzień Pluszowego Misia - każde dziecko mogło przynieść swojego ulubionego pluszaka i bawić się nim na każdej przerwie. Według dzieci to najlepszy dzień w całym roku!

Opiekunowie SU