Kolejny sukces ucznia naszej szkoły Oliwiera Kołodziejskiego – podczas rozgrywanych w dniu 28 sierpnia 2019 roku w Sopocie Mistrzostw Województwa Pomorskiego sięgnął w biegu sztafetowym 4x100 m po złoto  ustanawiając wraz z kolegami nowy rekord Polski w tej konkurencji z czasem 43,77 s! Oliwier na codzień trenuje w AML Słupsk pod okiem Tomasza Czubaka, który jest rekordzistą Polski w biegu na 400m.

Gratulacje dla Zawodników i Trenerów !!!

W dniach 8-9 czerwca 2019 roku w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski w wielobojach i sztafetach orgaznizowanych przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Startujący w słupskiej drużynie uczeń naszej szkoły Oliwier Kołodziejski rywalizujący ze sztafetami z całej Polski w kategorii U16 czasem 44,06 s zdobył Mistrzostwo Polski! Wynik słupskiej sztafety 4x100 m okazał się najlepszym tegorocznym wynikiem w tabelach krajowych, a do rekordu Polski chłopakom zabrakło zaledwie 0,19 s!

Ogromne Gratulacje dla Zawodników i Trenerów !!

31 maja 2019 chłopcy z rocznika 2007 i młodsi wzięli udział w turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Kobylnica. Zawody rozegrano na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy. W turnieju wzięło udział pięć zespołów. Nasza reprezentacja spisała się doskonale i zwyciężyła wszystkie spotkania zdobywając I MIEJSCE w turnieju. Warto podkreślić, że nasza reprezentacja obroniła tytuł z zeszłego roku. Zwyciężyliśmy kolejno z SP Kobylnica II 5-0, SP Kobylnica I 4-0, SP Włynkówko 1-0 oraz SP 1 2-0. Najlepszym Graczem turnieju został Mateusz Jałeczko /SP 4 /. W całym turnieju doskonale bronił Franciszek Czarniak, który w decydującym momencie meczu z SP 1 wybronił rzut karny. Na ogromne słowa uznania zasługuje cały zespół, który  doskonale współpracował zarówno w ataku jak i obronie. Klasyfikacja końcowa: SP 4, SP 1, SP Włynkówko, SP Redzikowo I, SP Redzikowo II.

Ogromne Podziękowania dla Wszystkich Zawodników za Walkę i Sportową Postawę !!!

Naszą szkołę reprezentowali: Sebastian Piątek, Franciszek Czarniak, Dorian Zakrzewski, Krzysztof Guber, Filip Wiśniewski, Bartosz Jaśkiewicz oraz Mateusz Jałeczko.

30 maja 2019 zawodnicy z klas IV rywalizowali w turnieju piłki nożnej o Puchar Fair Play im. Kubusia Puchatka. Do zawodów zgłosiły się 4 kompletne zespoły, jedynie klasa IV B miała problem z zebraniem składu. Jednak zgodnie z duchem gry zespół ten mógł dobierać zawodników na kolejne spotkania, aby móc zagrać w turnieju. W niezwykle zaciętej rywalizacji po doskonałej grze zwyciężyła klasa IV F, na drugim miejscu IV D, dalej IV E, IV C oraz IV B.

Mistrzowie zagrali w składzie: Bartosz Bembenek,Oscar Nowosielski,Kacper Kosiorek, Mieszko Konwerski, Szymon Piekarec, Jakub Bielaszewski.

Podziękowania za udział dla Wszystkich Uczestników !!!

Piotr Świętochowski

14 maja 2019 na stadionie 650-lecia odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym. W rywalizacji szkół podstawowych zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli VII miejsce.

Skład dziewcząt: Kamila Fracka, Julia Grzegorczyk, Kinga Kruk, Agata Rabenda, Ola Skapowicz, Oliwia Szycko, Oliwia Butrym, Claudia Krajnik. Opiekun: pani Alicja Skałecka.

Skład chłopców: Tomasz Krassowski, Aleksander Lewandowski, Mateusz Wabiszczewicz, Błażej Styczeń, Mikołaj Bąk, Jonatan Rowiński, Filip Wiśniewski. Opiekun: pan Piotr Świętochowski

Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla wszystkich zawodników !!!

9 i 10 maja 2019 rozegrano zawody piłki nożnej w ramach SOM. Tym razem zmagania przeniosły się na boisko Orlik przy ul. Wiatracznej. Do zawodów zgłosiło się 9 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy. W rywalizacji grupowej zmierzyliśmy się z SP 5 oraz SP 6. Oba spotkania kosztowały nas dużo sił i nerwów. Rywale się mocno postawili i prowadzili 2-0. Nasi reprezentanci zaczęli odrabiać straty i wygrali z SP 5 4-2, a z SP 6 w końcówce meczu zwyciężyli 4-3. Do wielkiego finału awansowały również zespoły SP 3 oraz SP 10. W finale po wyrównanej walce przegraliśmy z SP 10 i SP 3 po 2-0.  Zwycięzcą tegorocznych rozgrywek został zespół SP 3, który w meczu z SP 10 również zwyciężył 2-0.  Nasza reprezentacja ostatecznie zajęła III Miejsce.

Gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich uczestników zawodów!!!

Naszą szkołę reprezentowali: Jonatan Rowiński, Mateusz Jałeczko, Bartosz Adamiec, Sebastian Piątek, Aleksander Lewandowski, Błażej Styczeń, Tomasz Krassowski, Franciszek Czarniak, Filip Wiśniewski oraz Bruno Nowicki.

Piotr Świętochowski