31 maja 2019 chłopcy z rocznika 2007 i młodsi wzięli udział w turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Kobylnica. Zawody rozegrano na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy. W turnieju wzięło udział pięć zespołów. Nasza reprezentacja spisała się doskonale i zwyciężyła wszystkie spotkania zdobywając I MIEJSCE w turnieju. Warto podkreślić, że nasza reprezentacja obroniła tytuł z zeszłego roku. Zwyciężyliśmy kolejno z SP Kobylnica II 5-0, SP Kobylnica I 4-0, SP Włynkówko 1-0 oraz SP 1 2-0. Najlepszym Graczem turnieju został Mateusz Jałeczko /SP 4 /. W całym turnieju doskonale bronił Franciszek Czarniak, który w decydującym momencie meczu z SP 1 wybronił rzut karny. Na ogromne słowa uznania zasługuje cały zespół, który  doskonale współpracował zarówno w ataku jak i obronie. Klasyfikacja końcowa: SP 4, SP 1, SP Włynkówko, SP Redzikowo I, SP Redzikowo II.

Ogromne Podziękowania dla Wszystkich Zawodników za Walkę i Sportową Postawę !!!

Naszą szkołę reprezentowali: Sebastian Piątek, Franciszek Czarniak, Dorian Zakrzewski, Krzysztof Guber, Filip Wiśniewski, Bartosz Jaśkiewicz oraz Mateusz Jałeczko.

30 maja 2019 zawodnicy z klas IV rywalizowali w turnieju piłki nożnej o Puchar Fair Play im. Kubusia Puchatka. Do zawodów zgłosiły się 4 kompletne zespoły, jedynie klasa IV B miała problem z zebraniem składu. Jednak zgodnie z duchem gry zespół ten mógł dobierać zawodników na kolejne spotkania, aby móc zagrać w turnieju. W niezwykle zaciętej rywalizacji po doskonałej grze zwyciężyła klasa IV F, na drugim miejscu IV D, dalej IV E, IV C oraz IV B.

Mistrzowie zagrali w składzie: Bartosz Bembenek,Oscar Nowosielski,Kacper Kosiorek, Mieszko Konwerski, Szymon Piekarec, Jakub Bielaszewski.

Podziękowania za udział dla Wszystkich Uczestników !!!

Piotr Świętochowski

14 maja 2019 na stadionie 650-lecia odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym. W rywalizacji szkół podstawowych zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli VII miejsce.

Skład dziewcząt: Kamila Fracka, Julia Grzegorczyk, Kinga Kruk, Agata Rabenda, Ola Skapowicz, Oliwia Szycko, Oliwia Butrym, Claudia Krajnik. Opiekun: pani Alicja Skałecka.

Skład chłopców: Tomasz Krassowski, Aleksander Lewandowski, Mateusz Wabiszczewicz, Błażej Styczeń, Mikołaj Bąk, Jonatan Rowiński, Filip Wiśniewski. Opiekun: pan Piotr Świętochowski

Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla wszystkich zawodników !!!

9 i 10 maja 2019 rozegrano zawody piłki nożnej w ramach SOM. Tym razem zmagania przeniosły się na boisko Orlik przy ul. Wiatracznej. Do zawodów zgłosiło się 9 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy. W rywalizacji grupowej zmierzyliśmy się z SP 5 oraz SP 6. Oba spotkania kosztowały nas dużo sił i nerwów. Rywale się mocno postawili i prowadzili 2-0. Nasi reprezentanci zaczęli odrabiać straty i wygrali z SP 5 4-2, a z SP 6 w końcówce meczu zwyciężyli 4-3. Do wielkiego finału awansowały również zespoły SP 3 oraz SP 10. W finale po wyrównanej walce przegraliśmy z SP 10 i SP 3 po 2-0.  Zwycięzcą tegorocznych rozgrywek został zespół SP 3, który w meczu z SP 10 również zwyciężył 2-0.  Nasza reprezentacja ostatecznie zajęła III Miejsce.

Gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich uczestników zawodów!!!

Naszą szkołę reprezentowali: Jonatan Rowiński, Mateusz Jałeczko, Bartosz Adamiec, Sebastian Piątek, Aleksander Lewandowski, Błażej Styczeń, Tomasz Krassowski, Franciszek Czarniak, Filip Wiśniewski oraz Bruno Nowicki.

Piotr Świętochowski

10 kwietnia reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w finale wojewódzkim XIX edycji Turnieju z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. Zawody rozegrano w Gdańsku. Do rywalizacji chłopców stawiło się 20 drużyn w kategorii U-12. Mimo szczerych chęci w rozgrywkach grupowych przegraliśmy dwa spotkania kolejno z SP Stężyca i SMS Gedania Gdańsk. Na zakończenie rozrywek pokonaliśmy SP Karsin. Taki obrót sprawy nie pozwolił nam na awans do ćwierćfinałów. Na podkreślenie poziomu gry naszych przeciwników, warto podkreślić, że SP Stężyca została mistrzem województwa pomorskiego. Natomiast w finale ogólnopolskim ten zespół wywalczył III Miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Franciszek Czarniak, Filip Wiśniewski, Mateusz Jałeczko, Krzysztof Guber, Sebastian Piątek, Wiktor Hesse oraz Bartosz Jaśkiewicz.

Gratulacje dla Zwycięzców i pozostałych uczestników!!!

Piotr Świętochowski

30 marca 2019 r. zawodniczka TS Judo Gryf Słupsk i uczennica SP 4 Słupsk z klasy 6b Oliwia Szycko wzięła udział w Międzynarodowym Turniej  Irish Open judo, który odbył się w Dublinie (Irlandia). Młoda judoczka ze Słupska skorzystała z okazji, by skonfrontować się z najlepszymi zawodniczkami z Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. Oliwia to bardzo zdolna i ambitna zawodniczka. Walczyła bez respektu, z ogromną determinacją i ostatecznie została sklasyfikowana na 3 miejscu w kategorii do 63 kg.