8 grudnia 2018 roku wystartowała 43 edycja halowego turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4. Tym razem do rywalizacji stanęli zawodnicy z rocznika 2009 i młodsi. W finałach wzięły udział 4 zespoły, które rywalizowały "każdy z każdym". Emocji i bramek nie brakowało. Najlepiej tego dnia prezentowały się zespoły SP 6 I i SP Jezierzyce, które w bezpośrednim spotkaniu walczyły o zwycięstwo w całym turnieju. Ostatecznie po bardzo zaciętym meczu zwyciężyła  "szóstka" 2-1. W meczu o trzecie miejsce SP 4 pewnie pokonało SP 6 II 5-1.

Klasyfikacja końcowa: 1. SP 6 I 2. SP Jezierzyce 3. SP 4 4. SP 6 II.

Naszą szkołę reprezentowali: Cyprian Dębicki, Oliwier Fejfer, Adam Burda, Cetera Jonatan, Grzegorz Piotrowski, Szymon Sadowski, Aleksander Zięba Stanisław Cybulski,  Jakub Tyc.

Gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich Uczestników !!!

Piotr Świętochowski

   20 listopada 2018 nasza reprezentacja wzięła udział w zawodach minipiłki siatkowej chłopców. Zawody zostały rozegrane na hali gimnastycznej SP 4 przy ul. Banacha. Zawody zorganizowali i poprowadzili pan Marek Zawadzki oraz pan Łukasz Mucha. Do zawodów przystąpiło sześć zespołów, które rywalizowały systemem "każdy z każdym" na trzech boiskach równocześnie. Warunki rozgrywania zawodów były idealne. Poziom zawodów był niezwykle wyrównany i większość spotkań kończyła się w trzecim decydującym secie. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z SP 8 i po niezwykle zaciętym meczu przegraliśmy 1-2 w setach. Po pierwszym niepowodzeniu nasz zespół mocno się zmobilizował i wygrał kolejne spotkania z SP 6, SP 1, SP 2 oraz SP 3 wszystkie po walce wynikiem 2-1 w setach. Mimo doskonałego pościgu naszej drużyny w końcowej klasyfikacji zawodów zwyciężył niepokonany tego dnia zespół SP 8. Ostatecznie nasza drużyna wywalczyła II Miejsce, na trzeciej pozycji znalazł się zespół SP 2 - dalej kolejno SP 6, SP 3 i SP 1.

Gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich uczestników zawodów !!!

Naszą szkołę reprezentowali: Filip Wiśniewski, Franciszek Czarniak, Sebastian Piątek, Aleksander Lewandowski, Karol Wilczyński, Karol Zych, Michał Dzikoń, Filip Jachacy, Mateusz Jałeczko, Błażej Styczeń i Jonatan Rowiński.

                                                                                                                                   Piotr Świętochowski

 

W dniu 08 listopada 2018 w Hali Lekkoatletycznej odbył się Miting lekkoatletyczny dla klas III i IV w którym wzięła udział również nasze uczennice. Każda zawodniczka rywalizowała w trzech konkurencjach bieg na 60 m, skok w dal oraz rzut piłką lekarską. Nasze zawodniczki doskonale radziły sobie we wszystkich konkurencjach wzajemnie się dopingując. Wśród najlepszych na podium znalazły się Julia Bednarczyk  - I miejsce w rzucie piłką lekarską (6m 40 cm) i II miejsce w skoku w dal (3m 30cm) oraz Zosia Andrzejewska która zajęła 3 miejsce w biegu na 60 m ( 10,72 ). Po dekoracji najlepszych w poszczególnych konkurencjach wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale. Ponadto naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Bocian, Oliwia Podlecka, Amelia Krysztofiak, Marta Świętochowska, Anna Gliwa, oraz Wiktoria Szczepko. Opiekun pani Irena Waszkinel.

Wśród chłopców w rzucie piłką - II Miejsce zajął Tomasz Krassowski a III miejsce zajął Krzysztof Guber. W skoku w dal - II miejsce zajął Adam Burda (3,78 m - rocznik 2009), a III miejsce wywalczył Filip Wiśniewski (3,90 m - rocznik 2008). Ponadto w zawodach wzięli udział: Cyprian Dębicki, Sebastian Frelich, Maciej Geleciński, Dorian Zakrzewski, Kacper Zawadzki. Opiekun: pan Krzysztof Marchewka.

                                                          Gratuacje dla Wszystkich Reprezentantów !!!

 

W dniu 30 października 2018r r. został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego w ramach SOM. Miejscem rozgrywek była hala naszej Szkoły Podstawowej nr 4  w Słupsku przy ul. Banacha. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało o kolejności rozgrywek. W zawodach udział wzięło udział 7 szkół podstawowych (u dziewcząt) oraz 8 zespół w rywalizacji chłopców.

Turniej przebiegał w sportowej atmosferze. Zawodnicy rozgrywali gry pojedyncze oraz debla. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie, niekiedy gry były tak zacięte, że o zwycięstwie decydowały małe punkty.

Reprezentantki naszej szkoły grały w składzie: Agata Rabenda z klasy V e, Zuzanna Szelestowska z klasy VII a i Wiktoria Bastek z klasy VII a. Dziewczęta wywalczyły VI miejsce. Opiekun: pani Irena Waszkinel

Wśród chłopców - grając w składzie: Błażej Styczeń - VII D, Aleksander Lewandowski oraz Dominik Poulos (obaj VI D) zajęliśmy IV Miejsce. Opiekun: pan Krzysztof Marchewka.

TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU U-12

            23 października 2018 nasza reprezentacja U-12 - chłopcy z rocznika 2007/2008 wzięła udział w finale powiatowym  Turnieju " Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Naszą szkołę reprezentowali: Filip Wiśniewski, Olaf Borkowski, Franciszek Czarniak, Krzysztof Guber, Wiktor Hesse, Bartosz Jaśkiewicz, Tomasz Krassowski, Aleksander Łakomiec, Sebastian Piątek, Dorian Zakrzewski, Kacper Zbrzeźniak oraz Mateusz Jałeczko.

Rozgrywki miały być rozegrane na stadionie przy ul. Zielonej - jednak z uwagi na panujące tego dnia trudne warunki atmosferyczne i w trosce o bezpieczeństwo uczestników turniej rozegrano pod dachem sali gimnastycznej przy ul. Banacha za co osobne Podziękowania dla trenerów i nauczycieli za pomoc w organizacji rozgrywek. Do rywalizacji zgłosiły się cztery zespoły SP 1, SP 3, SP 4 oraz SP 10. Nasza reprezentacja spisała się tego dnia znakomicie i wygrała po wielkich emocjach wszystkie swoje spotkania. Pokonaliśmy kolejno SP 3 1-0, SP 10 2-1 oraz SP 1 1-0. "Królem Strzelców" naszej drużyny został Mateusz Jałeczko, który zdobył wszystkie bramki dla naszego zespołu - w tym w ostatniej sekundzie w meczu z SP 1 po pięknym strzale z rzutu wolnego. Komplet zwycięstw to I MIEJSCE w turnieju oraz możliwość udziału w finale wojewódzkim na wiosnę 2019 roku. Klasyfikacja końcowa: 1. SP 4, 2. SP 3, 3. SP 10, 4. SP 1.

Budowanie zespołu zaczyna się od wzajemnego zaufania - a wszyscy zawodnicy wykonali swoje zadania wzorowo !!! Ogromne Gratulacje dla Całej Drużyny !!!!

Piotr Świętochowski

HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2006 i młodsi

 19 października 2018 nasza reprezentacja wzięła udział w półfinale wojewódzkim w halowej piłce nożnej chłopców. Zawody zostały rozegrane w Debrznie. W rozgrywkach wzięły udział zespoły z Tuchomia, Debrzna, Kwakowa oraz Słupska. W pierwszym spotkaniu wygraliśmy z SP Tuchomie 4-0. W drugim meczu z SP Kwakowo po niesamowitej walce o zwycięstwo niestety przegraliśmy 1-0. W ostatnim spotkaniu z SP Debrzno padł remis 2-2. W turnieju zwyciężył zespół z Kwakowa, zespół SP 4 wywalczył II MIEJSCE, III m. - Debrzno , IV m. -Tuchomie.

Klasyfikacja końcowa:

   

1

2

3

4

PKT

BRAMKI

MIEJSCE

1

SP KWAKOWO

X

1-0

3-2

3-0

9

7-2

1

2

SP 4 SŁUPSK

0-1

X

2-2

4-0

4

6-3

2

3

SP DEBRZNO

2-3

2-2

X

3-1

4

7-6

3

4

SP TUCHOMIE

0-3

0-4

1-3

X

0

1-10

4

Naszą szkołę reprezentowali: Filip Wiśniewski, Tomasz Krassowski, Kuba Dymowski, Mateusz Jałeczko, Aleksander Lewandowski, Karol Zych, Błażej Styczeń oraz Jonatan Rowiński.

Ogromne Gratulacje dla Wszystkich Zawodników !!!

                                                                                                                                  Piotr Świętochowski