W listopadzie 2019 w naszej szkole odbyły się zawody w tenisie stołowym  dziewcząt w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych.

W roczniku 2005/2006 naszą szkołę reprezentowały: Julia Kropińska, Wiktoria Bastek i Zuzanna Szelestowska - dziewczęta zajęły 5 miejsce.

W roczniku 2007 i młodsze znakomicie zaprezentowały się nasze uczennice z klasy 6 e - Agata Rabenda, Oliwia Ejsmont i Julia Ozdoba, które zajęły 3 miejsce.

Dziewczęta bardzo poważnie podeszły do zawodów wygrały dwa mecze oraz dwa nieznacznie przegrały w dogrywkach ale i tak mogły cieszyć się z okazałych medali , które otrzymały na zakończenie zawodów.

Opiekun Irena Waszkinel

24 października 2019 nasza reprezentacja wzięła udział w finałach powiatowych w XX edycji Turnieju Piłki Nożnej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Do rozgrywek zgłosiło się pięć zespołów w kategorii U-12. Nasi zawodnicy grali ze zmiennym szczęściem - zwyciężając z SP 2 12-0 i SP 1 7-3 oraz przegrywając po walce z SP 3 3-1 oraz SP 10 3-2 - ostatecznie zajęli III Miejsce w turnieju. Zwyciężył zespół SP 3, a drugie miejsce wywalczyła drużyna z SP 10. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Okołotowicz, Olaf Borkowski, Krzysztof Guber, Wiktor Hesse, Bartosz Jaśkiewicz, Tomasz Krassowski, Filip Wiśniewski, Dorian Zakrzewski, Kacper Zbrzeźniak.

Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania za Walkę dla Wszystkich Zawodników !!!

Piotr Świętochowski

W dniu 09 października 2019 w Lasku Północnym odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców w dwóch rocznikach w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Nadmienić trzeba, że biegi odbywały się w bardzo trudnych warunkach i postawa naszych reprezentantów zasługuje na wielką pochwałę.

Dziewczęta biegły w składzie:

• rocznik 2007 i młodsze: Łukomiec Julia , Badnarczyk Julia, Bocian Oliwia, Andrzejewska Zofia, Okołotowicz Oliwia, Skapowicz Aleksandra, Rabenda Agata, Ozdoba Julia, Kila Inez, Ejsmont Oliwia oraz rezerwowe Mytych Nikola, Buksakowska Anna - VIII Miejsce. Opieka pani Dorota Grzybowska
  • rocznik 2005 – 2006: Frelik Weronika, Szycko Oliwia, Bobrowska Emilia, Janus Agata, Kropińska Julia, Rezler Oliwia,Urbaniak Karolina, Suchańska Karolina, Bastek Wiktoria, Szelestowska Zuzanna oraz rezerwowa Staniaszek Oliwia - VIII Miejsce. Opieka pani Irena Waszkinel.

Chłopcy biegali w składzie:

• rocznik 2007 i młodsi: Bąk Mikołaj, Borkowski Olaf, Burda Adam, Czarniak Franciszek, Guber Krzysztof, Jamróz Maciej, Jaśkiewicz Bartosz, Krassowski Tomasz, Niemczyk Jakub, Pudło Oskar, Wiśniewski Filip, Zakrzewski Dorian, Zbrzeźniak Kacper - zajęli V Miejsce. Opieka pan Piotr Świętochowski
  • rocznik 2005/2006 - Aleksander Lewandowski, Mateusz Wabiszczewicz, Karol Wilczyński, Mateusz Kamiński, Paweł Kamiński, Wiktor Dziułka, Oliwier Kołodziejski, Filip Zelga, Błażej Styczeń, Jonatan Rowiński - zajęli IV Miejsce. Opieka pan Łukasz Mucha.

Podziękowania dla Wszystkich Startujących !!!

W dniu 04.10.2019 r. w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku odbyły się zawody dziewcząt i chłopców w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali:

• Dziewczęta - rocznik 2005/2006: Szycko Oliwia (22 m-ce), Frelik Weronika, Rezler Oliwia, Urbaniak Karolina, Bobrowska Emilia, Kropińska Julia, Janus Agata, Staniaszek Oliwia, Suchańska Karolina - łącznie VII Miejsce.
  • Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze: Skapowicz Aleksandra (8 m-ce), Bednarczyk Julia, Bocian Oliwia, Łakomiec Julia, Okołotowicz Oliwia, Berbecka Wiktoria, Ejsmont Oliwia, Kila Inez,  Ozdoba Julia, Rabenda Agata, Buksakowska Anna, Olszewska Kinga - VIII Miejsce.
  • Chłopcy - rocznik 2007 i młodsi: Filip Wiśniewski (7 m-ce), Kacper Zbrzeźniak, Jakub Niemczyk, Czarniak Franciszek, Krzysztof Guber, Dorian Zakrzewski, Bartosz Jaśkiewicz, Jakub Krysztofiak, Mikołaj Bąk, Oskar Pudło, Olaf Borkowski, Maciej Jamróz, Adam Burda - zajęli VII Miejsce.
  • Chłopcy - rocznik 2005/2006: - Wiktor Dziułka (4 m-ce), Kamiński Paweł, Kołodziejski Oliwier, Kamiński Mateusz, Błażej Styczeń, Aleksander Lewandowski, Mateusz Wabiszczewicz, Zelga Filip, Karol Wilczyński, Jonatan Rowiński, Szymon Pellowski, Krystian Kot - V Miejsce.

PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW !!!

Kolejny sukces ucznia naszej szkoły Oliwiera Kołodziejskiego – podczas rozgrywanych w dniu 28 sierpnia 2019 roku w Sopocie Mistrzostw Województwa Pomorskiego sięgnął w biegu sztafetowym 4x100 m po złoto  ustanawiając wraz z kolegami nowy rekord Polski w tej konkurencji z czasem 43,77 s! Oliwier na codzień trenuje w AML Słupsk pod okiem Tomasza Czubaka, który jest rekordzistą Polski w biegu na 400m.

Gratulacje dla Zawodników i Trenerów !!!

W dniach 8-9 czerwca 2019 roku w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski w wielobojach i sztafetach orgaznizowanych przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Startujący w słupskiej drużynie uczeń naszej szkoły Oliwier Kołodziejski rywalizujący ze sztafetami z całej Polski w kategorii U16 czasem 44,06 s zdobył Mistrzostwo Polski! Wynik słupskiej sztafety 4x100 m okazał się najlepszym tegorocznym wynikiem w tabelach krajowych, a do rekordu Polski chłopakom zabrakło zaledwie 0,19 s!

Ogromne Gratulacje dla Zawodników i Trenerów !!