21 maja nasza reprezentacja wzięła udział w zawodach czwórboju lekkoatletycznego. Każdy uczestnik rywalizował w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 1000 m. Nasi zawodnicy spisali się doskonale i w klasyfikacji drużynowej wywalczyli II Miejsce uzyskując 1009 punktów. Wśród reprezentantów najlepiej zaprezentowali się: Oliwier Kołodziejski - III Miejsce indywidualnie w Słupsku - 259 punktów oraz Wiktor Dziułka - 214 punktów. Obaj na co dzień trenują w Akademii Młodego Lekkoatlety co pozwala im na osiąganie coraz lepszych wyników. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Maciej Zych /193pkt/, Filip Zelga / 173 pkt./, Mateusz Maćkowiak / 170 pkt./, Paweł Kamiński / 159 pkt/ oraz Antoni Klimczuk.

    Ogromne Podziękowania dla Wszystkich Reprezentantów !!!