20 listopada 2018 nasza reprezentacja wzięła udział w zawodach minipiłki siatkowej chłopców. Zawody zostały rozegrane na hali gimnastycznej SP 4 przy ul. Banacha. Zawody zorganizowali i poprowadzili pan Marek Zawadzki oraz pan Łukasz Mucha. Do zawodów przystąpiło sześć zespołów, które rywalizowały systemem "każdy z każdym" na trzech boiskach równocześnie. Warunki rozgrywania zawodów były idealne. Poziom zawodów był niezwykle wyrównany i większość spotkań kończyła się w trzecim decydującym secie. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z SP 8 i po niezwykle zaciętym meczu przegraliśmy 1-2 w setach. Po pierwszym niepowodzeniu nasz zespół mocno się zmobilizował i wygrał kolejne spotkania z SP 6, SP 1, SP 2 oraz SP 3 wszystkie po walce wynikiem 2-1 w setach. Mimo doskonałego pościgu naszej drużyny w końcowej klasyfikacji zawodów zwyciężył niepokonany tego dnia zespół SP 8. Ostatecznie nasza drużyna wywalczyła II Miejsce, na trzeciej pozycji znalazł się zespół SP 2 - dalej kolejno SP 6, SP 3 i SP 1.

Gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich uczestników zawodów !!!

Naszą szkołę reprezentowali: Filip Wiśniewski, Franciszek Czarniak, Sebastian Piątek, Aleksander Lewandowski, Karol Wilczyński, Karol Zych, Michał Dzikoń, Filip Jachacy, Mateusz Jałeczko, Błażej Styczeń i Jonatan Rowiński.

                                                                                                                                   Piotr Świętochowski