10 kwietnia reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w finale wojewódzkim XIX edycji Turnieju z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. Zawody rozegrano w Gdańsku. Do rywalizacji chłopców stawiło się 20 drużyn w kategorii U-12. Mimo szczerych chęci w rozgrywkach grupowych przegraliśmy dwa spotkania kolejno z SP Stężyca i SMS Gedania Gdańsk. Na zakończenie rozrywek pokonaliśmy SP Karsin. Taki obrót sprawy nie pozwolił nam na awans do ćwierćfinałów. Na podkreślenie poziomu gry naszych przeciwników, warto podkreślić, że SP Stężyca została mistrzem województwa pomorskiego. Natomiast w finale ogólnopolskim ten zespół wywalczył III Miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Franciszek Czarniak, Filip Wiśniewski, Mateusz Jałeczko, Krzysztof Guber, Sebastian Piątek, Wiktor Hesse oraz Bartosz Jaśkiewicz.

                                          Gratulacje dla Zwycięzców i pozostałych uczestników!!!

                                                                                                                                              Piotr Świętochowski