Szansa na sukces -podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Listopad 2018

W baśniowym świecie Andersena

Po raz kolejny w maju 2018 r. w Bibliotece Klas I-III odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny „W baśniowym świecie Andersena”. Był skierowany do uczniów klas trzecich, którzy przedstawiali środkami plastycznymi ilustrację do wybranej baśni Hansa Christiana Andersena. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Piękne prace można było podziwiać na wystawie w bibliotece.

Irena Świtek