Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego NABO. Rodzic po wypełnieniu wniosku w podanej aplikacji dokonuje wydruku i wraz z dokumentem potwierdzającym spełnienie kryteriów, przekazuje wniosek do placówki pierwszej preferencji. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły podstawowej, zamieszkujący w obwodzie danej szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia rodziców.

Jednocześnie informujemy Państwa, że uczeń, który nie jest zameldowany w obwodzie szkoły, ale zamieszkuje w nim, nie będzie ujęty w wykazie elektronicznym.

Wszystkie terminy zawarte zostały w Zarządzeniu Nr 88/E/2019 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 30 stycznia 2019 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Słupsk.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego od 18.03.2019 r. do 29.03.2019 r.

Rekrutacja do klas I od 04.03.2019 r. do 25.03.2019 r.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018

"WSZYSCY MAMY RÓWNE SZANSE"

"RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO"

pedagogiczna – 2016 –2017

Librus

Wyciąg z działalności pozalekcyjnej - Luty 2019

W dniu 08 listopada 2018 w Hali Lekkoatletycznej odbył się Miting lekkoatletyczny dla klas III i IV w którym wzięła udział również nasze uczennice. Każda zawodniczka rywalizowała w trzech konkurencjach bieg na 60 m, skok w dal oraz rzut piłką lekarską. Nasze zawodniczki doskonale radziły sobie we wszystkich konkurencjach wzajemnie się dopingując. Wśród najlepszych na podium znalazły się Julia Bednarczyk  - I miejsce w rzucie piłką lekarską (6m 40 cm) i II miejsce w skoku w dal (3m 30cm) oraz Zosia Andrzejewska która zajęła 3 miejsce w biegu na 60 m ( 10,72 ). Po dekoracji najlepszych w poszczególnych konkurencjach wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale. Ponadto naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Bocian, Oliwia Podlecka, Amelia Krysztofiak, Marta Świętochowska, Anna Gliwa, oraz Wiktoria Szczepko. Opiekun pani Irena Waszkinel.

Wśród chłopców w rzucie piłką - II Miejsce zajął Tomasz Krassowski a III miejsce zajął Krzysztof Guber. W skoku w dal - II miejsce zajął Adam Burda (3,78 m - rocznik 2009), a III miejsce wywalczył Filip Wiśniewski (3,90 m - rocznik 2008). Ponadto w zawodach wzięli udział: Cyprian Dębicki, Sebastian Frelich, Maciej Geleciński, Dorian Zakrzewski, Kacper Zawadzki. Opiekun: pan Krzysztof Marchewka.

Gratuacje dla Wszystkich Reprezentantów !!!