Drukuj

Ruszyły wiosenne wyzwaniakwiat2 2koperta 2kwiat2 1. Już dziś możecie mierzyć się z aktywnościami, które rozwijają Wasze pasje i zainteresowania, pozwalają odkryć te nowe, a przede wszystkim zachęcają do tego, by działać i robić coś więcejwykrzyknikA może i Wy przyłączycie się do działaniawykrzyknik 1 Zaczynamywykrzyknik 1 Zaczynamywykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik

 suwwstrzałka w dól strzałka w dól strzałka w dól
 pobrane 2  https://view.genial.ly/6089522eafcdec0d26b50ee4/presentation-basic-presentation

                                                                                                                                                    Udanej zabawy !!!
                                                                                                                                         pineska  Samorząd Uczniowski   buźka