WYJĄTKOWY ŚWIĄTECZNY KONCERT!

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego koncertu, przygotowanego przez naszych przyjaciół z Finlandii. Koncert odbył się 2 grudnia w kościele w miejscowości Raahe, gdzie mieliśmy okazję gościć w lutym tego roku. Bardzo dziękujemy nauczycielom szkoły za tak piękną ucztę duchową. Koncert można obejrzeć na YouTube, aktywując poniższy link. Miłego słuchania!

IMG 20201211 WA0018

ODD MIX: Physics+Music

4 listopada na platformie Skype odbyła się nietypowa, międzynarodowa lekcja łącząca dwa - wydawać by się mogło odległe - przedmioty: fizykę i muzykę. Nauczyciele z Portugalii pani Manuela Correia i pan Adrien Santos pokazali,  jak za pomocą prostych doświadczeń można uzyskać różne dźwięki. Była to prawdziwa zabawa dla wszystkich uczestników spotkania. Nie możemy się doczekać następnych lekcji!

IMG 20201211 WA0020

WORLD FOOD DAY

16 października to Światowy Dzień Żywności. Z tej okazji postanowiliśmy podzielić się z naszymi partnerami informacjami na temat tradycyjnych polskich dań.

20201211 114358

20201211 114518

ERASMUSOWY CHALLENGE!

Lubisz wyzwania! Kręci cię pokonywanie kolejnych stopni trudności, ale dostosowanych właśnie dla ciebie! Weź udział w Summer 7 Chellenge! I niech nazwa cię nie zmyli. W zadaniach możesz brać udział do końca kalendarzowego roku. Jeśli uwielbiasz przygody - do dzieła! Zgłoś się do pani Joli Arciszewskiej, a tajne zadania zostaną ci przekazane :)

IMG 20201211 WA0017

Święta tuż, tuż... Jedną z piękniejszych tradycji jest wysyłanie życzeń. Uczniowie naszej szkoły w zeszłym tygodniu pod opieką pani Marty Andrzejewskiej tworzyli kartki świąteczne,  a z pomocą pani Jolanty Arciszewskiej pisali życzenia w języku angielskim.  Tak przygotowane kartki zostały wysłane do zaprzyjaźnionych szkół z Grecji, Rumunii, Portugalii, Niemiec i Finlandii.