Drodzy Uczniowie!

Ku naszej wielkiej radości konkurs “Technologia przyszłości (Technology of the future)" wzbudził ogromne zainteresowanie.Komisja konkursowa w składzie: A. Świętochowska, J. Czołba-Wojciechowska, T. Dziermański i M. Konecka miała trudny wybór.

Miło nam poinformować, iż zwycięzcami konkursu w kategorii grafika komputerowasą:

I MIEJSCE:

Aleksandra Materek 4d

Lilianna Kiwior 1 d

III MIEJSCE:

Piotr Setnik 8 c

Wyróżnienie:

Paulina Klimiuk 4 d

Serdecznie gratulujemy!!

W kategorii plakat zwycięzcami są:

I MIEJSCE ex aequo:

Maciej Boguski 2 b

Mateusz Boguski 4 a

Misza Szcześniak 6 d

III MIEJSCE ex aequo:

Piotr Grzybowski 1 c

Marcel Grzybowski 6 d

Serdecznie gratulujemy!!

O terminie wręczenia nagród poinformujemy indywidualnie.

M. Konecka

Zachęcamy do udziału w konkursie ERASMUS+ ICT Technology Invasion!!

Zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu lub grafiki komputerowej na temat: Technologia przyszłości (Technology of the future).

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VIII.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Prace konkursowe należy wysłać do 31.12.2020r. na adres:

Liczymy na Waszą kreatywność i zaangażowanie :)

T. Dziermański

Miło nam poinformować, iż zwycięzcami konkursu na animację poklatkową są:

I MIEJSCE:

Lena Rach 7 e

Piotr Setnik 8 c

III MIEJSCE:

Antoni Nosewicz 8 c

T. Dziermański

Zapraszamy uczniów klas 6-8 do udziału w konkursie ERASMUS+ ICT & Technology Invasion na animację poklatkową.

Uczestnicy przygotowują animację poklatkową, prezentującą jedną z tradycyjnych polskich potraw.
Projekt powinien zawierać listę składników oraz krótką instrukcję na temat programu/aplikacji, w której wykonana została praca konkursowa - koniecznie w j.angielskim!

Prace konkursowe proszę wysłać do 31.10.2020r. na adres:

Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody :)

T. Dziermański

W drugim tygodniu lutego polski zespół Erasmus + ICT & Technology Invasion zaprezentował swoim kolegom i nauczycielom swoje projekty multimedialne dotyczące mobilności w Estonii. Piotr, Kuba i Diana odpowiedzieli na wiele pytań i podzielili się tym, czego nauczyli się i doświadczyli w Polvie.

Ich prezentacje były bardzo popularne wśród naszej społeczności szkolnej.