pedagogiczna

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo

Styczeń 2022 r.

Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku zachęca do korzystania z oferty szczepień dzieci.

-----------------------------------------------------

Zasady funkcjonowania szkoły w czasie pandemii

Zgoda rodzica na pomiar temperatury u dziecka

30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji uczennice klas I-III przygotowały dla swoich kolegów miłą niespodziankę. Wszyscy chłopcy otrzymali od dziewcząt drobne upominki. Zaś męska część klas odwdzięczyła się drobnymi słodyczami.

Mały Samorząd Uczniowski