Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Kadra

pedagogiczna

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Styczeń 2022 r.

 
Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku zachęca do korzystania z oferty szczepień dzieci.

-----------------------------------------------------

Zasady funkcjonowania szkoły w czasie pandemii

Zgoda rodzica na pomiar temperatury u dziecka 

                 Jesień zagościła na dobre wśród uczniów klasy Ib, którzy będąc na spacerze w parku zbierali jej dary. Teraz, pod czujnym wzrokiem wychowawczyń, rozwijają swoją wyobraźnię. Piątkowe zajęcia upłynęły pod znakiem kasztanowych ludzików, stworków, samochodzików i potworków. Pracy towarzyszyło nie tylko ogromne skupienie, ale również uśmiech i dobra zabawa.                                                                                        Maria Typiak