Dnia 15 października uczniowie klasy 4 A w ramach innowacji i międzynarodowego projektu
“Children’s Green Nature” na lekcji języka polskiego pracowali w parach: stworzyli algorytm wysiewu nasion 
(w języku angielskim), rozwinęli umiejętność rozwiązywania problemów, myślenia komputacyjnego i  umiejętności miękkich. Uczniowie zastosowali stworzone algorytmy w działaniu! Zapraszam do obejrzenia zdjęć.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Jolanta Arciszewska