nowaw

           

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, a nauczyciele pomagają im je rozwinąć”

                                                                                                                                                               Janusz Korczak

 

             W trakcie roku szkolnego obchodzimy wiele świąt i uroczystości, ale jedno z nich ma dla nas szczególne znaczenie.  14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. To doroczne święto wszystkich nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty. W tym dniu w klasach I-III odbyły się lekcje na temat Dnia Edukacji Narodowej oraz zabawy integracyjne w zespołach klasowych. Na zakończenie zajęć każda klasa wykonała pracę plastyczną lub techniczną dla swojego nauczyciela.

                                                                                                                                                           Mały Samorząd Uczniowski