Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka

 

 

 

Kadra

pedagogiczna

Logowanie do e-dziennika:

Synergia logo 

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 17
76 - 200 Słupsk
tel: 059 845-70-66
fax: 059 841-79-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Styczeń 2022 r.

 
Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku zachęca do korzystania z oferty szczepień dzieci.

-----------------------------------------------------

Zasady funkcjonowania szkoły w czasie pandemii

Zgoda rodzica na pomiar temperatury u dziecka 

W sobotę, 20 listopada, członkowie Szkolnego Koła PTTK wraz z opiekunami wzięli udział w XI Rajdzie Nadmorskim na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu „Pas pobrzeża na wschód od Ustki”. Wędrowaliśmy czerwonym szlakiem PTTK z Orzechowa do Rowów, który jest także odcinkiem Europejskiego Szlaku Dalekobieżnego E9. Poruszaliśmy się leśną, urokliwą ścieżką w pobliżu klifu, mijając kolejno nadmorskie miejscowości wypoczynkowe tj. Orzechowo, Poddąbie, Dębinę. Pomimo przelotnego deszczu, uśmiech nie znikał z twarzy uczestników. Na końcu trasy, w miejscowości Rowy, odbyło się ognisko. Pieczenie kiełbasek przyniosło uczniom wiele radości. Finalnym punktem rajdu był konkurs wiedzy o Morzu Bałtyckim, w którym nasza reprezentacja – Kacper i Adrian z klasy 6 – zajęli II miejsce. Gratulacje!!

Poniżej fotorelacja ukazująca piękno naszego nadmorskiego krajobrazu.