nowaw

Wyniki konkursu na „Hasło ułożone z symboli pierwiastków chemicznych” 

W marcu w naszej szkole został zorganizowany konkurs na „Hasło ułożone z symboli pierwiastków chemicznych”. Konkurs dedykowany był dla uczniów klas VII i VIII Szkoły Podstawowej. Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym wykonaniu plakatu zawierającego hasło w języku ułożone wyłącznie z symboli pierwiastków chemicznych. Komisja konkursowa w składzie: Ewa Kuszlewicz, Anna Chabros oraz Marta Andrzejewska oceniając prace brała pod uwagę zawartość merytoryczną, pomysłowość oraz staranność wykonania plakatów. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością i oryginalnością.  

Ostatecznie zwyciężczynią  konkursu została Julia Ozdoba z klasy VIII e.  

1 miejsce

Drugie miejsce zajął Marcel Kostrzewa z klasy VII f.  

2 miejsce

Natomiast miejsce trzecie zajęła Weronika Włoch z klasy VII d. 

3 miejsce

Przyznano również wyróżnienia dla:  

- Anny Kamińskiej z klasy VII c, 

- Piotra Radziejewskiego z klasy VII d, 

- Hanny Czaja z klasy VII d, 

- Aleksandra Szarejko z klasy VII b, 

- oraz Grzegorza Piotrowskiego z klasy VII e. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów oraz dziękujemy, że podjęli wyzwanie i wzięli udział  w konkursie.