nowaw

W dniu 22 marca 2022 w miejscowości Lipusz odbył się finał wojewódzki piłki ręcznej chłopców z udziałem najlepszych zespołów w województwie. Do rywalizacji stanęły szkoły, które specjalizują się w szkoleniu dzieci w zakresie piłki ręcznej tj. Gdańsk, Kwidzyn, Lipusz, Tychy i Żukowo.

Mimo chęci i ambicji ze strony naszych zawodników nawiązanie walki z ligowymi zespołami było poza zasięgiem naszej reprezentacji. Ostatecznie nasza reprezentacja zajęła 6 Miejsce w województwie - co jest największym sukcesem szkolnej reprezentacji piłkarzy ręcznych ostatnich lat.

Chłopcy zagrali w składzie: Maciej Zelga, Piotr Prądzyński, Dominik Jędrak, Jakub Śmiechura, Kacper Zawadzki, Jakub Połuboczko, Adam Burda, Wiktor Łuszczyński, Adrian Krępeć, Grzegorz Piotrowski oraz Tymoteusz Adamiec. Opiekunem zespołu jest pan Piotr Świętochowski.

                                                  Ogromne Podziękowania za Walkę i Postawę na boisku !!!