nowaw

Do konkursu zgłoszone zostały 1824 projekty i spośród nich międzynarodowa komisja wyłoniła zwycięzców pięciu kategorii. Nagrodzone projekty są wspaniałym przykładem współpracy, w ramach której powstały wyjątkowe rezultaty. Projekt realizowany w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku otrzymał

 

II MIEJSCE W EUROPEJSKIM KONKURSIE ETWINNING!!!

 

Bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom i uczniom biorącym udział w projekcie. Zrealizowaliśmy wspólnie wspaniały projekt!

 

                                                                                             Jolanta Arciszewska - koordynator projektu

https://etwinning.pl/aktualnosci/laureaci-europejskiego-konkursu-etwinning-2022

From 1824 projects submitted, you will find a list of the winners of the five levels, which are funded by the European Union’s Erasmus+ programme. These project are great examples of collaborative work and excellent achievements. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku took

 

RUNNER - UP in ETWINNING EUROPEAN PRIZES COMPETITION!!!

 

Congratulations!