nowaw

Konkurs "Tak widzę Mikołaja" już za nami. Bardzo dziękuję za tak liczne zainteresowanie konkursem. Prace były cudne i stanowiły nie lada wyzwanie dla naszego jury. Galerię wspaniałych prac naszych zwycięzców można oglądać na stronie naszej szkoły. 

 
 
Gratulacje dla wszystkich uczestników,
 
       Agnieszka Cytlau

 

Co roku 3 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.którego celem jest zwiększenie świadomości publicznej na temat ograniczeń z jakimi borykają się osoby z niepełnosprawnościami. W związku ze zbliżającym się świętem nasza szkoła też przyłączyła się do tych obchodów. Po raz kolejny udowodniliśmy , że niepełnosprawność to nie tylko ograniczenia, ale duch walki, artystyczne wyzwanie i często pokonywanie kolejnych stopni swoich możliwości.

Przy okazji tego święta chcemy kolejny raz podkreślić, że osoby z niepełnosprawnościami są pełnoprawnymi członkami naszej społeczności oraz, że są dla nas ważne. W ramach szkolnych obchodów przygotowany został konkurs plastyczny " Każdy inny wszyscy równi"w którym Nasi uczniowie klas I- III zaprezentowali swoje wspaniałe prace.

Oto niektóre z nich. Za wszystkie pracę dziękujemy. Gratulujemy !!!

MIEJSCE I:

1. Alicja Berbecka II d

2.Maciej Boguski II b

Miejsce II:

1.Marcel Rusin II b

2.Piotr Grzybowski I c

Miejsce III:

1.Karolina Zarzycka I b

Wyróżnienie:

1.Zofia Hajkowska III c

2.Aniela Czarniak I d

3.Zuzanna Muzyka I d

4.Kamila Wachulska III a

102 lata temu Polska odzyskała niepodległość.

Uczniowie klas IV-VIII wykonali prace plastyczne o tematyce patriotycznej.

Dzięki swojej pracy uczniowie naszej szkoły mogli rozwijać i pogłębiać zainteresowania przeszłością, umocnić postawę patriotyczną, rozbudzić szacunek do tradycji narodowych, a także poszerzyć umiejętności rozumienia dziejów Polski na tle historii Europy i  twórczo uczestniczyć w życiu szkolnym i społecznym.

     

 

 

Ewa Marglarczyk

Czytaj więcej: 11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości