nowaw

Wielkanoc to czas kultywowania tradycji i rodzinnego świętowania. Udział w warsztatach był dla uczniów okazją do rozmowy o zwyczajach wielkanocnych oraz rozwijania zdolności plastycznych. Wykonywanie ozdób i upominków sprawiło dzieciom wiele radości i umiliło ten przedświąteczny czas.

Agnieszka Najman
(ZRUS)

         2 lutego 2021r. uczniowie klasy 6c oraz 6f uczestniczyli w ciekawej lekcji online, która odbyła się na platformie Teams. Spotkanie  na temat cyberzagrożeń i odpowiedzialności prawnej trzynastolatków przeprowadził sierżant sztabowy Jakub Bagiński.

                                                                                                                                                                     J.Arciszewska, I.Skiba-Dąbrowska

Świątecznie, kolorowo i wesoło przebiegały nasze spotkania warsztatowe, na których dzieci z dużym zaangażowaniem tworzyły ozdoby i upominki. Nie zabrakło zabaw nawiązujących do tradycji świątecznych kultywowanych w domach rodzinnych uczniów. Ten wspólnie spędzony czas był pięknym wstępem do radosnego przeżywania Bożego Narodzenia.

Agnieszka Najman
(ZRUS)

Świąteczne zajęcia Rękodzieła
Na ostatnich przedswiatecznych zajęciach rękodzieła zrobiliśmy piękne swiateczne  lampiony.
Marta Andrzejewska

 Nadchodzące święta na pewno będą niezwykłe... I inne od wszystkich wcześniejszych... Będzie choinka, kolacja wigilijna, prezenty. Będzie też jednak zupełnie inaczej.
   Członkowie Koła Dziennikarskiego zmierzyli się z tym trudnym tematem.
   Oto praca Zosi, uczennicy klasy 6c.

Jolanta Tomaszewska.

 

Na lekcjach plastyki w klasach 4, 5, 6 i 7 przez cały grudzień uczniowie robili i malowali  przepiękne  ozdoby choinkowe.
Były Mikołaje, Anioły,  Świece Adwentowe oraz Mikołajkowe skarpety.
Zapraszamy do galerii.


Marta Andrzejewska
Iwona Madeja