KOSZYKÓWKA 3x3

5 października 2021 roku nasza reprezentacja chłopców z rocznika 2007 i 2008 wzięła udział w zawodach "Koszykówki 3x3" rozgrywanych po raz pierwszy w historii Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowali: Olivier Grad, Sebastian Piątek, Maciej Wilczyński, Dorian Zakrzewski.

Na boisko zewnętrzne przy Szkole Podstawowej nr 8 zgłosiło się 14 zespołów. Po losowaniu trafiliśmy do grupy z SP 2, SP 6 oraz SP 10 I. Tylko zwycięzcy grup mogli rywalizować o miejsca 1-4. O ile w meczu z SP 2 i SP 6 nasi zawodnicy nie mieli problemów z wygraną to mecz z SP 10 I i walka o zwycięstwo trwała do ostatnich sekund. Dzięki zaangażowaniu całej drużyny i "doświadczeniu" Oliviera, który jako jedyny z naszej drużyny na co dzień trenuje koszykówkę w Czarnych Słupsk - zwyciężyliśmy 8-7 i awansowaliśmy do grupy finałowej.

W finałach po niezwykle zaciętych spotkaniach pokonaliśmy SP 1 12-8 oraz SP 5 9-8.

W ostatnim spotkaniu finałowym musieliśmy uznać wyższość rywali z SP 10 II, którzy nie przegrali tego dnia żadnego spotkania i zwyciężyli w turnieju. Ostatecznie nasza reprezentacja wywalczyła II MIEJSCE. Trzecie miejsce dla SP 5.                                                                                     Gratulujemy !!!

SZTAFETOWOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

28 września w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Zespoły rywalizowały na dystansie 8x1000 m w dwóch kategoriach wiekowych 2007/08 oraz 2009 i młodsi. Obie nasze sztafety uplasowały się na VI MIEJSCU w Słupsku.

Naszą szkołę reprezentowali:

Łosiak Oliwier,Wojciech Bereza, Przemysław Cichański, Piotr Prądzyński, Oliwier Fejfer, Jakub Połuboczko, Adam Burda, Jonatan Cetera, Stanisław Cybulski, Grzegorz Piotrowski, Konrad Kaniowski, Szymon Piekarec, Mikołaj Bąk, Maciej Cybulski, Krzysztof Guber, Dorian Zakrzewski, Kacper Zbrzeźniak, Olivier Grad, Krysztofiak Jakub.

Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich Zawodników !!!!!

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ JUNIOR CUP 2020

7 marca reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju piłki nożnej. Zawody rozegrano na hali sportowej I LO w Słupsku. W zawodach wzięło udział sześć drużyn, pięć klubowych i jedna szkolna SP 4 złożona z zawodników z rocznika 2007 i młodsi. Grając ze zmiennym szczęściem nasz zespół wywalczył IV Miejsce. Całe podium dla KS GRYF Słupsk. Wśród wyróżnionych znaleźli się nasi zawodnicy: Sebastian Piątek /strzelec 6 goli/ oraz Franciszek Czarniak, który został Najlepszym Bramkarzem Turnieju. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Konrad Kaniowski, Krzysztof Guber, Dorian Zakrzewski i Mateusz Jałeczko.

SŁUPSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY ROCZNIK 2007 i MŁODSI

W dniach 21 i 24 lutego 2020 rozegrano zawody piłki ręcznej chłopców. W grupie nasza reprezentacja pokonała osłabiony tego dnia zespół SP 8 20-4. W półfinale zmierzyliśmy się z SP 3. To było bardzo wyrównane spotkania. Dopiero w ostatnich sekundach meczu bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Filip Wiśniewski i ostatecznie wygraliśmy 8-7. W finale zmierzyliśmy się z SP 10 i po niezwykle emocjonującym spotkaniu i walce do ostatnich sekund przegraliśmy 7-9 zajmując tym samym II Miejsce. Trzecie miejsce dla SP 3.

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Jałeczko, Tomasz Krassowski, Franciszek Czarniak, Sebastian Piątek, Dominik Łyszyk, Filip Wiśniewski, Konrad Kaniowski, Dorian Zakrzewski, Igor Gaweł, Mikołaj Bąk, Maciej Wilczyński.

Podziękowania dla Wszystkich Zawodników za zaangażowanie !!!

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI - PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

W dniu 19 lutego 2020 nasza reprezentacja jako Mistrz Słupska walczyła o awans do finału wojewódzkiego w piłce siatkowej chłopców z rocznika 2007 i młodsi. Półfinał rozegrano w Bytowie. Najlepszą drużyną tego dnia okazał się zespół SP 2 Bytów, który w decydującym spotkaniu pokonał SP Koczała 2-1. Nasz zespół w walce o medale wygrał spotkanie z SP Włynkówko i ostatecznie zajął III Miejsce.        Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Jaśkiewicz, Filip Wiśniewski, Krzysztof Guber, Tomasz Krasowski, Mikołaj Bąk, Wiktor Hesse, Dominik Łyszyk, Franciszek Czarniak, Dorian Zakrzewski, Mateusz Jałeczko.

Gratulacje dla zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich zawodników.

Piotr Świętochowski

8 lutego nasza szkoła rozpoczęła zmagania w grupie A  II Słupskiej Ligi Unihokeja. Z niezłym wynikiem ulegając tylko faworytom całych rozgrywek tj. SP 1. Ostatecznie Zajmując II miejsce w pierwszej kolejce zmagań. Kolejna runda już za miesiąc.

Inauguracja ligi przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Kameralna sala przyjęła około 60 zawodników i zawodniczek z 4 szkół. Na oficjalnym otwarciu  został wręczony sprzęt do unihokeja w postaci: bluz, kasków, ochraniaczy na kolana oraz kamizelek bramkarskich - każda szkoła  otrzymała również pakiet piłeczek do unihokeja. Na drużyny w szatniach czekały inne niespodzianki: owoce, batony, woda i napoje. Naszą Szkołę reprezentowali: Antek Nosewicz, Jakub Połuboczko, Bartosz Jaśkiewicz, Grzegorz Piotrowski, Kacper Szumko, Wiktor Hesse, Szymon Banasiak, Mateusz i Paweł Kamiński, Wiktor Dziułko, Błażej Styczeń.

Komplet wyników: SP1 - NSP7 11:0, SP4 - SP WŁYNKÓWKO 1:0, SP1 - SP WŁYNKÓWKO 3:0, NSP 7 - SP 4 0:7, SP1 - SP4 4 :3,

NSP7 - SP WŁYNKÓWKO 1:12.

Trenerem naszych zawodników jest Łukasz Mucha.